קרקעות חקלאיות בשרון

אזור השרון נחשב לאחד המיקומים היותר אטרקטיביים לרכישת קרקע חקלאית להשקעה.
מתעניינים בקרקעות חקלאיות להשקעה בשרון?

אזור השרון – יתרונות

אזור השרון הינו אחד האזורים היוקרתיים בארץ, המתאפיין ברמה סוציו אקונומית מהגבוהות בישראל. רמת החיים הגבוהה המאפיינת את האזור ואיכות החינוך במוסדותיה הפכו את השרון למוקד משיכה לתושבים בני העשירון העליון. מעבר לכך, האזור נהנה מנגישות גבוהה ללב הארץ – לאזור גוש דן, כשבמקביל, בעקבות שינויים עדכניים במערך התנועה הנערכים בשנים אלו ממש באזור השרון ואשר צפויים להסתיים בקרוב, יהפכו יישובי השרון לחלק אינטגרלי ממטרופולין תל אביב וגוש דן.

מחירי הבתים באזור גבוהים בהתאם לרמת החיים המקובלת בו, וכפועל יוצא מכך, הקרקעות החקלאיות הפנויות באזור השרון נחשבות ללהיט של ממש בשוק השקעות הנדל"ן. רכישת קרקע בשרון מהווה עבור רבים מעין הנחת אבן פינה להגשמת חלום עתידי נחשק של בית משפחתי צמוד קרקע בלב השרון, איכות חיים גבוהה, והשתייכות למגזרים היותר אקסקלוסיביים בארץ. הביקוש לקרקע חקלאית בשרון רב, ומשקיעים רבים, המזהים  עצמם, בדרך כלל, עם השכבות הגבוהות של החברה הישראלית, ממהרים לחטוף את הקרקעות הנחשבות בעיני המומחים כבעלות פוטנציאל גבוה להפשרה מהירה.

רכישת קרקע חקלאית בשרון

השאיפה לבית פרטי בשרון מאחדת חלק גדול מאוכלוסיית ישראל, וזאת, למרות העובדה שמחירי הדיור ביישובי השרון נגזרים מהרמה הסוציו אקונומית הגבוהה ונחשבים לגבוהים במיוחד. כיום, מחירה של דירה סטנדרטית בבית דירות באזור השרון מרקיע שחקים, ורכישת בית פרטי באזור השרון נחשבת בהחלט לפריווילגיה השמורה לבני האלפיון העליון בלבד. מחירי המגרשים באזור, לעומת זאת, עדיין סבירים. העלות הכוללת של רכישת קרקע חקלאית ובניית בית פרטי עליה, נמוכה בשיעור ניכר מתעריפי המחירים של דירות מקבילות באזור.

האופציה לרכישת קרקע בשרון מוצעת לכלל האוכלוסייה ואפשרית בהחלט גם למי שאינו מגדיר עצמו כמיליונר. עובדה זו הופכת את השקעות הנדל"ן בשרון למבוקשות ביותר. ישראלים רבים אשר חושקים באיכות חיים ברמה אחרת ובהשתייכות לקהלים היותר יוקרתיים בארץ, בוחרים לממש את חזונם באמצעות רכישת קרקע חקלאית בשרון, תוך תקווה להפשרה מהירה. אם יש בידכם סכום סביר לרכישת קרקע חקלאית לצרכי השקעה, ואם היוקרה המאפיינת את האזור מתאימה לכם, אתם יותר ממוזמנים לחפש את הזדמנות חייכם בדמות קרקע חקלאית להשקעה בשרון.

ייעוץ מקצועי לרכישת קרקע חקלאית

רכישת קרקע חקלאית הינה אחת הפעולות בהן ליווי של אנשי מקצוע הינו חובה. ההבדל בין השקעה במכרה זהב המכפיל ואף משלש את סכום ההשקעה הראשוני בתוך מספר שנים, לבין קרקע נטושה בה תוכלו במקרה הטוב לגדל פרדס, הינו הבדל דק ביותר, אשר ניתן להבחנה, במרבית המקרים, רק על ידי אנשי מקצוע. אם כסף איננו מצרך מיותר אצלכם, ואם הסיכון לנפילה בפח עם קרקע שאיננה מניבה את הפירות הרצויים איננו קורץ לכם, אל תוותרו על ייעוץ של מומחים בתחום אשר יסייעו לכם בברירת ההיצע בשוק.

הפרמטרים שהופכים קרקע לבעלת פוטנציאל הפשרה גבוה הם, בין היתר, קרבה ליישובים קיימים, קרבה לעורקי תנועה מרכזיים, ועוד נתונים שדרושים ניתוח מקצועי של איש מקצוע, התמצאות במכלול רחב של נתונים שללקוח הפרטי אין גישה אליהם, ומיפוי נכון שלהם, המתבסס על כללי השוק, כמו גם על וותק וניסיון בתחום. מעבר לכך, שכירת שירותיה של חברה מקצועית מבטיחה בדיקה מעמיקה של מצבה המשפטי של הקרקע וליווי מתאים בכל הנוגע למיסוי הקרקע בשלבים השונים.

קרקע חקלאית בשרון – כי גם לכם מגיע להתקדם בחיים!

איזורי שיווק ומכירה : הרצליה ,  פרדס חנה , כפר סבא , רמת השרוןרעננה , הוד השרון בינימינה, חדרה