קרקעות חקלאיות בצפון

רכישת קרקע חקלאית לצורכי השקעה הולכת וצוברת תאוצה בשנים האחרונות ונחשבת לאפיק השקעה מבוקש ביותר. אזור הצפון מתאפיין במספר יתרונות בולטים שהופכים אותו למועדף בקרב חלק מהמשקיעים.

רכישת קרקע חקלאית באזור הצפון

אם יש בידכם סכום מסוים לצורכי השקעה, אולם הוא איננו מתקרב לסכומים הנכבדים שתידרשו לשלם עבור קרקעות במרכז הארץ ובמיקומים דומים, רכישת קרקע חקלאית להשקעה בצפון הארץ עשויה להיות האופציה המושלמת עבורכם. מחירי הקרקעות באזור הצפון נמוכים, בהשוואה למחירי הקרקעות באזורים אחרים, והעובדה כי ענף החקלאות בצפון פעיל יחסית, מעלה את הסיכוי להשכרת הקרקע במהלך תקופת ההמתנה לשינוי ייעוד הקרקע, אופציה שאיננה קיימת במרבית האזורים האחרים. צפיפות האוכלוסין הנמוכה באזור הצפון, השלווה הפסטורלית ואיכות החיים הגבוהה שהוא מציע לתושביו הופכת אותו למיקום אידיאלי למגורים. אם מזמן חלמתם על בניית בית באזור שקט ופסטורלי, זו ההזדמנות שלכם לרכוש קרקע במחירים נוחים במיוחד!

שאל את המומחה

שאלת המילון דולר שמשקיעים בכל סדר גודל מייגעים את מוחם בחיפוש אחר פתרונה היא: כיצד ניתן לדעת מראש מהם סיכויי ההפשרה של הקרקע החקלאית המוצעת? התשובה היא, שאכן, למשקיע הפרטי אין את הכלים הדרושים להערכה מחושבת ולשקלול של כל הנתונים המרכיבים את התמונה השלמה. רק אנשי המקצוע בתחום מחזיקים בידע המקיף והכולל הדרוש להשקעה נבונה.

אתם מוזמנים להתייעץ עם מומחי החברה!

ערים בצפון : קרקע חקלאית בעפולה  , קרקע חקלאית בחיפה , קרקע חקלאית בכרכור , קרקע חקלאית בזיכרון יעקב