קרקע חקלאית בפרדס חנה

בדומה לשכנתה הקרובה כרכור, הפכה גם המושבה פרדס חנה לאחד מיעדי הנדל"ן המבוקשים והחמים ביותר בישראל של השנים האחרונות. המושבה המנומנמת משהו היתה יחד עם כרכור וחדרה למרוויחות העיקריות מעליית מחירי הנדל"ן של השנים האחרונות בגוש דן, שכן יוקר המחירים והקושי לחיות ולתפקד בגוש דן, הביאו מאות משפחות צעירות ורווקים לחיפוש אחר מקום מחיה זול יחסית אולם עדיין נגיש ונוח לגוש דן ולערים הגדולות.
כך הפכו כמעט מבלי שנרגיש המילים פרדס חנה כרכור לצמד מילים המבטיחות חיים שלווים וזולים בכפר יחד עם תעסוקה מובטחת וכל היתרונות שיש לערים הגדולות להציע.

פרדס חנה – לחיות בישראל, להרגיש אירופה

היצע הקרקעות הגדול בסביבות פרדס חנה, גרם להתנפלות של לא מעט יזמים ומשקיעים על הקרקע החקלאית הפנויה, שכן לנגד עיניהם עמדה תמונת מצב שאינה מותירה ברירה גדולה מדי עבור זוגות צעירים וברור היה כי רכישת קרקעות חקלאיות במושבה תהפוך עד מהרה לאחת ההשקעות החכמות והנבונות שיבצעו. מחיר הקרקע הנמוך יחד עם הצפי לעליית מחירים מהירה שתבוא מיד עם הפשרת הקרקע והפנייתה לבנייה למגורים, הפכו את הקרקע החקלאית בפרדס חנה, לאחד מהשקעות הנדל"ן האיכותיות ביותר בשנים האחרונות.

פרדס חנה – הצפון החדש של גוש דן

תנופת הבניה והפיתוח בפרדס חנה מורגשים בכל פינה בעיר, והאוכלוסיה הצעירה שהגיעה, הביאה להתפתחות מהירה של מוסדות התרבות ומקומות הבילוי בעיר. פיתוח התיירות המקומית, והבניה המואצת בעיר הביאו לעליית מחירים שהפכה את ההשקעה הסולידית להשקעה מניבה במיוחד.

כיום קיימות בעיר חלקות קרקע חקלאית המיועדות למכירה כמגרשים, ומהוות השקעה סולידית ובטוחה עבור משקיעים ממעמד הביניים המעוניינים בהשקעה בטוחה עם תשואה יפה. אם פרדס חנה היא המקום בשבילכם ואם אתם מעוניינים לקבל מידע נוסף, פנו עכשיו לבירור מיקום הקרקעות בסביבת פרדס חנה ולקבלת פרטים על אפשרויות ההשקעה העומדות בפניכם.