קרקע חקלאית בנתניה

רכישת קרקע חקלאית להשקעה הפכה בשנים האחרונות לאפיק ההשקעה המועדף על חלק ניכר מאוכלוסיית המשקיעים. בין היתר, קרקעות חקלאיות באזור נתניה נחשבות לאופציה פופולארית ומבוקשת.

קרקע חקלאית להשקעה באזור נתניה

העיר נתניה נחשבת לעיר אידיאלית למגורים כשהיא נהנית ממיקום אסטרטגי בין הצפון למרכז. הקרבה לאופציות העבודה המגוונות שבמרכז, יחד עם האפשרות לחיים איכותיים ושלווים המזכירים את איכות החיים בצפון הארץ, הפכו את נתניה לאחת הערים המבוקשות בישראל, הנהנית מביקושים גבוהים במיוחד לבנייה. במסגרת התיקון לתמ"א 35 הצפוי לקבל אישור ממשלתי בעתיד הקרוב, ייקבע כי קרקעות חקלאיות המהוות חלק מיישובים כפריים הממוקמים בסמיכות ליישובים עירוניים או לערים, יהפכו זמינות להפשרה עתידית לצרכי מגורים, בכפוף לתנאים ספציפיים שייקבעו. אישור תיקון זה עשוי להפוך את שטחי הקרקעות החקלאיות המבדילות בין נתניה למושב אביחיל הסמוך לה מצדה הצפוני – מזרחי לבעלות סיכויים גבוהים ביותר להפשרה בעתיד.

ייעוץ מקצועי לרכישת קרקע חקלאית

רכישת קרקע חקלאית להשקעה הינה השקעה ספקולנטית שקשה להעריך את עתידה. שינוי ייעוד הקרקע יזניק את ערכה באופן מידי, בעוד קרקע שאיננה מופשרת עשויה בהחלט להישאר שוממה לאורך שנים ולהפוך את הסכום הראשוני שהושקע בה לבזבוז מוחלט. כיצד תדעו האם הקרקע המוצעת לכם הינה בעלת סיכויי הפשרה ריאליים? ייעוץ מקצועי של מומחים בתחום יוביל אתכם להשקעה הנכונה.

מחפשים קרקע חקלאית? בואו לקבל גיבוי מקצועי!