קרקעות חקלאיות בנס ציונה

על תפוזים, כבישים ומערכות חינוך- רכישת קרקע חקלאית בנס ציונה

כשהקימו המתיישבים הראשונים את המושבה הוותיקה נס ציונה לפני כ – 130 שנה, ונטעו סביבה את פרדסי התפוזים הראשונים, לא עלה בדעתם כלל כי המושבה החקלאית הקטנה הזו עתידה לשבת בליבו של אחד מאיזורי הנדל"ן המבוקשים ביותר בישראל. המושבה החקלאית הצנועה שהוקמה במטרה להגביר את האחיזה היהודית בארץ ישראל התפתחה במאה שחלפה לאחת הערים היפות והבולטות במרכז הארץ, וקרבתה לגוש דן ומיקומה המעולה בין ראשון לציון לרחובות, הפך אותה לאחד המקומות המבוקשים ביותר בקרב זוגות צעירים ומשפחות המבקשות להתגורר באווירה כפרית תוך סמיכות מוחלטת לעיר גדולה עם אפשרויות תעסוקה מעולות, תחבורה יעילה ומערכת חינוך מהטובות בישראל.

נס ציונה – המרכז האמיתי של מרכז הארץ

עם השלמת סלילתו של כביש 431 העובר בסמוך לנס ציונה, חלה עלייה משמעותית בנגישותה של העיר לאיזורים נוספים בארץ, והקשר בינה לבין ירושלים ומודיעין הפך להיות מהיר ופשוט, מה שהביא לתנופת בניה בגבולות העיר הסמוכים לכביש החדש והמהיר. נכון להיום נותרו בסביבות העיר שטחים חקלאיים המיועדים למכירה בחלקות בנות חצי דונם לפחות, המאפשרות לרוכשים להנות ממחיר קניה נמוך, שעם הפשרת הקרקע לבניה ומתן אישורי הבניה, יהפוך לאחד הנכסים המניבים ביותר עבור הרוכשים.

כשכל התשתיות כבר קיימות – נשאר רק לבנות בתים

להבדיל מאיזורים אחרים בארץ בהם נמכרות קרקעות חקלאיות, ברכישת קרקע חקלאית באיזור נס ציונה, מבטיחים לעצמם הרוכשים מספר פרמטרים שבאיזורים כמו פרדס חנה או זכרון יעקב אינם קיימים. קרבה לתל אביב ולערים הגדולות של דרום גוש דן, עם מערכת כבישים קיימת וסלולה, ללא חשש מהקצאת הקרקע למערכת כזו בעתיד, תשתיות עירוניות בעלות אופי כפרי המעדיפות בניה צמודת קרקע על פני בניה לגובה, תשתיות חשמל וביוב מבוססות, ומערכות תחבורה עובדות במלואן, מבטיחות כי הקרקע אכן תוקצה לבניה למגורים וכי ההשקעה הצנועה של היום תביא איתה את התשואה העתידית המובטחת. אז אם אתם מחפשים השקעה סולידית ובטוחה לכסף שלכם, פנו עכשיו ועשו את הצעד הראשון אל בית החלומות הפרטי שלכם.