קרקעות חקלאיות במרכז

האפשרות לרכוש קרקע חקלאית באזור המרכז ולבנות עליה ביום מן הימים בית באזור המבוקש ביותר בארץ, קורצת לרבים מהמשקיעים. בכתבה הבאה מידע שימושי למשקיע המתעניין בקרקע חקלאית במרכז הארץ.

קרקע במרכז הארץ

צפיפות האוכלוסין הגבוהה במרכז הארץ והביקוש ההולך וגובר לדיור באזור הביאו עם השנים להפחתה ניכרת בעתודות הקרקע שלו. אי לכך, רמת המחירים של שטחי החקלאות הנותרים כמו באזור הרצליה, ראשון לציון, רמת השרון, ועוד – גבוהה ביותר, בהשוואה לאזורים אחרים בארץ. בעלי הקרקעות והמשקיעים המחפשים קרקע להשקעה מניחים כי צפיפות הדיור באזור תביא במוקדם או במאוחר להפשרתם של שטחי החקלאות הנותרים לצרכי מגורים, וכי ערך הקרקע לאחר ההפשרה יהיה גבוה ביותר, בהתאמה לתעריפי הדיור באזור. מנגד, ישנם הטוענים כי סביר להניח שהפשרתם של חלק משטחי החקלאות המועטים אשר נותרו באזור המרכז עשויה להימנע שכן יש צורך בשימורן של ריאות ירוקות באזור.

ייעוץ מקצועי להשקעה מנצחת

אם קרקע משלכם במרכז הארץ מציתה את דמיונכם, והחלום לבית משלכם באזור הנחשב ביותר בארץ מפתה אתכם, חשוב מאוד, ואפילו קריטי, שתשכרו את שירותיו של איש מקצוע מומחה שיוכל לנתח, בהתבסס על מכלול רחב של נתונים, את סיכויי ההפשרה של הקרקע שעשויה להיות מכרה זהב, או להיוותר לעד כריאה ירוקה שעלתה לכם ביוקר.

אתם מוזמנים לקבל ייעוץ מקצועי מהמומחים בתחום!

מקומות שיווק במרכז:  בהרצליה , ברחובות ,  בירושלים , ברעננה ,  בראשון לציון