קרקע חקלאית בכפר סבא

בניית בית על קרקע חקלאית בכפר סבאאחת הערים ה"רותחות" ביותר בישראל בתחום שיווק הקרקעות החקלאיות, היא כפר סבא ההשקטה והכפרית. מיקומה הנוח בדרום השרון והקרבה שלה לכבישי הארץ המרכזיים, הפכו אותה בשנים האחרונות לאחד היעדים הפופולריים והמבוקשים ביותר בקרב רוכשי קרקעות למגורים. כאשר מדברים על כפר סבא ראוי לזכור כי העיר ממוקמת בסמיכות לכל תשתיות התחבורה הראשיות בישראל, כביש 5 מדרום והסמיכות של הכבישים 4, ו-6 הפכו אותה ליעד האידאלי עבור אלו המעוניינים לעבוד בגוש דן רבתי מבלי הצורך לחיות בצפיפות הרוויה של הערים הגדולות בגוש.

כפר סבא – להנות מכל העולמות

בכפר סבא בוצעה לפני מספר שנים רכישה מאסיבית של קרקעות חקלאיות על ידי משפחות אמידות מארה"ב שהעלו את ערך הקרקע באיזור כמעט לפי 2 מערכן ההתחלתי. כיום צפיפות הבניה מסביב לעיר ומספר הקרקעות המועט שנותר פנוי למכירה, הופכים כל רכישה של שטח חקלאי באיזור העיר לאחת ההשקעות המניבות ביותר בתחום. בדומה לרחובות הנמצאת בדרום גוש דן, גם בכפר סבא נמצא הליך אישור שינוי היעד של הקרקע בהליכים מתקדמים, וללא חשש כי ייעוד הקרקע יופנה דווקא לתשתיות שכן אלה כבר נמצאות וקיימות ואין כל תכנית להרחבתן בעשורים הקרובים מה שמותיר את הייעוד לבנייה למגורים בלבד.

קרקע חקלאית בכפר סבא – הדרך הבטוחה לתשואה בטוחה

עיקר הקרקעות המיועדות למכירה באיזור ממוקמות מצפון לרחוב בן יהודה בעיר ומדרום לישוב צופית הסמוך, ולאחר מכירת מספר מאות הדונמים שנותרו סביר להניח שיוחל מיידית בהליך שינוי הייעוד בתב"ע העירונית והליכי הבניה למגורים יהפכו את השדה שלכם לנכס נדל"ני מניב ורווחי במיוחד. אם אתם מעוניינים בהשקעה סולידית בתשואה יפה, והשרון נראה לכם כסביבה מתאימה למגורים, פנו היום לקבלת פרטים על אפשרויות הרכישה העומדות בפניכם.