קרקע חקלאית בזיכרון יעקב

רכישת קרקע חקלאית להשקעה בישראל נחשבת כיום להשקעה פופולרית בקרב משקיעים תושבי הארץ ומשקיעי חוץ. בין האזורים היותר מבוקשים נמנה אזור זיכרון יעקב היוקרתי.

משקיעים בזיכרון יעקב – קרקעות

זיכרון יעקב נחשבת לאחד מאזורי המגורים היותר איכותיים באזור הצפון, וזאת הודות למיזוג הקסום שהיא מציעה: סגנון מגורים כפרי, בסביבת בתים צמודי קרקע, לצד קירבה לעיר חיפה המודרנית ולאיזור המרכז. בעשור האחרון זכתה העיר לתנופת בנייה משמעותית, ושטחי חקלאות גדולים הופשרו לצורך בניית רבי קומות בבנייה רוויה. זיכרון יעקב מחזיקה בעתודות קרקע חקלאיות פנויות בהיקף נרחב, ובהתאם למדיניות הבנייה המונהגת בה, ניתן להניח כי גם בעתיד יוסבו שטחי חקלאות לצרכי בנייה. מכלול היתרונות של העיר, יחד עם סיכויי ההפשרה הגבוהים יחסית המיוחסים לשטחי החקלאות בהם היא משופעת, הפכו אותה ללהיט בקרב משקיעים הרוכשים חלקת קרקע מתוך מטרה להגשים בעתיד הקרוב או הרחוק את חלומה האולטימטיבי של משפחה ישראלית ממוצעת: בית באזור יוקרתי, חיים איכותיים, וכמובן, דיל משתלם…

ליווי מקצועי להשקעה בקרקע חקלאית

רכישת קרקע חקלאית הינה הליך הדורש ידע מקצועי מקיף והבנה רחבה של מכלול הנתונים הכרוכים בעסקה. ההשקעה בקרקע חקלאית הינה השקעה ספקולנטית שקשה להעריך את תוצאותיה, ועל כן, חובה להיוועץ באנשי מקצוע המכירים את השוק לעמקו ומחזיקים בידע הדרוש.

מחפשים קרקע חקלאית להשקעה באזור זיכרון יעקב? אל תעשו את זה לבד!