קרקע חקלאית בהרצליה

קרקע חקלאית בהרצליהבחודש אפריל האחרון אישרה עיריית הרצליה הפשרה של עשרות דונמים של קרקע חקלאית ושינוי הייעוד של הקרקעות מחקלאות למגורים. כמו במקומות אחרים במרכז הארץ, החוסר העצום בקרקע זמינה לבניה, הפנתה את תשומת הלב של הרשויות לאותן קרקעות חקלאיות שנרכשו לפני עשרות שנים ואינן נמצאות בשימוש חקלאי, ולמעשה מעכבות את פיתוח העיר והגדלת האוכלוסיה שלה. בצפון מזרח הרצליה, למשל נמצאות קרקעות חקלאיות הנמצאות בהליכי הפשרה מתקדמים, כאשר התשתיות העירוניות עבור הבתים שיוקמו כבר נמצאות ומתפקדות ומסוגלות לספק את צרכי כל הבניה שתתווסף לאזור.

הרצליה – אפילו הרצל היה קונה פה שטח

מעבר לצפון מזרח העיר, ישנם למעלה מ-2000 דונמים של אדמות חקלאיות הממוקמות בין חוף הים של העיר לשטח העירוני הבנוי, ומהוות עתודת קרקע זמינה וזולה עבור יזמים ומשקיעים. התשואה הריאלית על קרקעות באיזור איננה מן הנמוכות, ופוטנציאל הרווח על ההשקה רק הולך ועולה משנה לשנה. רכישת קרקע חקלאית באחת הערים היקרות ביותר בישראל, במחיר סביר לחלוטין, הופך את ההשקעה, לאחת ההשקעות הנדל"ניות הנבונות ביותר שניתן להעלות על הדעת.

הרצליה פיתוח – הדור הבא של שכונות היוקרה בהרצליה

הקרבה לתל אביב, לערי השרון המבוססות כמו רעננה וכפר סבא, הסמיכות לנתיבי התחבורה הגדולים במדינה כמו כביש 2, כביש 5 ונתיבי איילון, הופכות את העיר לאחת הערים בעלות התשתיות והמוכנות התשתיתית הגדולה ביותר בישראל. כיום נמכרות חלקות קרקע במחירים הנעים בין 350 ל400 אלף ₪ בהתאם למיקום החלקה, כאשר ניתן בבא היום למכור את הקרקע עם הפשרתה הסופית או לחבור לרוכשים נוספים להקמת נכס נדל"ן משותף. בכל מקרה וללא קשר לבחירה שלכם בדרך הפעולה הנדל"נית, רכישת קרקע חקלאית היום בעיר, מבטיחה לכם בוודאות כמעט מוחלטת, תשואה שאף השקעה אחרת בתחום לא תוכל להניב.