קרקע חקלאית בבנימינה

רכישת קרקע חקלאית נחשבת להשקעה מבוקשת שצמיחתה המטאורית מבוססת, בין היתר, על מצ"ב הנדל"ן הבלתי אפשרי בישראל, אשר הפך את הדיור בארץ לחלום שאיננו בר השגה.

רכישת קרקע חקלאית בבנימינה

בנימינה נוסדה בשנות העשרים המוקדמות של המאה הקודמת כיישוב חקלאי לכל דבר. לקראת שנות השמונים חל שינוי במרקם התעסוקתי של תושבי המושבה, ועם הזמן הפכו החקלאים למיעוט מבין כלל התושבים. בשנת 2003 אוחדה המושבה עם המושבה הסמוכה לה – גבעת עדה, וכיום הן מאוחדות כמועצה מקומית משותפת. בעשרים השנים האחרונות, הפכה המושבה ליישוב מפותח ואטרקטיבי המושך אליו תושבים מכל חלקי הארץ. בין הגורמים לתנופת ההתפתחות של המושבה נמנית הקמת תחנת הרכבת בבנימינה על ציר ת"א – חיפה, שהפכה את הנסיעה מבנימינה לתל אביב, לב המדינה, לנסיעה בת מחצית השעה בלבד. התפתחותה המואצת של המושבה הביאה לעליה במחירי הנדל"ן ולתנופת בנייה בולטת, וכיום, הקרקעות החקלאיות המצויות באזור נחשבות למבוקשות ביותר, ונרכשות על ידי משקיעים מכל רחבי הארץ אשר מקווים לבנות את ביתם באזור ביום מן הימים.

ייעוץ מקצועי לפני רכישת קרקע חקלאית

רכישת קרקע חקלאית הינה השקעה מורכבת ועתירה סיכונים, אשר עשויה להיות מכרה זהב, או כישלון מוחלט. אי לכך, מומלץ מאוד לשכור את שירותיו של מומחה אשר ינהל את התהליך באופן מקצועי ויסודי וימליץ לכם על ההשקעה המשתלמת ביותר.

משקיעים? ליווי מקצועי לשירותכם!